elsaindustry.com © 2014
elsa@elsaindustry.com
FİRMA PROFİLİ

Firmamız ELSA Endüstri, 5 yıllık sektörel deneyimi ile endüstrinin değişik sektörlerine hitaben, kalite standartlarını yükseltmek, çözüm noktasında maksimum seviyede verimliliği ve iş güvenliğini sağlamak amacı ile kurulan, sektörel alanda Dünya'daki tüm gelişmeleri yakından takip eden, yeni nesil teknolojik ürünler ile sektöre pozitif katkı sağlamayı amaç edinen bir kuruluştur.

Baş döndürücü bir hızla gelişen teknoloji ile beraber yükselen bilgi çağında artık şirketlerin ayakta kalmasının tek yolu doğru bilgiye ulaşabilmek ve bu bilgiyi sistemine hızlı bir şekilde adapte ederek zamana ayak uydurabilmesine bağlıdır.

Şirketimiz;

Sektörlerin temel sorunlarına çözüm getiren,

Üretim maliyetlerini azaltarak süreci hızlandıran,

Kaliteden taviz vermeyen, performans arttırıcı, uygulaması kolay,

Çabuk adapte edilebilen ve hızla netice alınabilen,

Güvenilir,

Gücünü şehir efsanelerinden değil uluslararası test laboratuvarları ve sertifikalarından alan ürünleriyle tam bir müşteri memnuniyetini esas alan çalışma felsefesi doğrultusunda bugüne kadar ülkemizin önde gelen firmalarıyla sorunsuz çalışarak tüm sektörlerin gelişimine katkıda bulunmuş ve bulunmaktadır.

Deneyimli uzman kadrosu ile sadece ürünün satış anına kadar değil, satıştan sonra da takibini ülkemizin sınırları içerisinde yer alan her yere en hızlı şekilde vererek gerçekleştiren şirketimiz için asıl kazanım, müşterinin yüzündeki memnuniyet ifadesidir.

Saygılarımızla ...