elsaindustry.com © 2014
elsa@elsaindustry.com
MUDSLIDE KULLANMANIN FAYDALARI

     Amerika'da sektörün en çok tercih ettiği,yüksek performanslı likit,beton pompası koruyucu ve yardımcı kimtyasaldır. Sıvı olmasının getirdiği avantajla syda çözünürlüğü yüksek olduğundan her türlü hava şartlarında uygulanabilir. Metale yapışma özelliği yüksektir.Boru iç cidarlarına kuvvetli bir şekilde yapışır.Kayganlaştırıcı özelliği sahip olduğundan hazır betonun kolay ve hızlı akmasını sağlar. Bu özelliği,borulardaki basınç ve sürtünmelerden meydana gelebilecek aşınmaları azaltır. Hidrolik sistemin kolay ve rahat çalışmasını sağlar. Hidrolik sistemindeki ekipmanlarda meydana gelebilecek olası arızaları azaltır. Beton transfer zamanını kısaltır,önemli ölçüde akaryakıt tasarrufu sağlar. Sisteme uygulanması çok kolaydır,3-4dakika içerisinde hazırlanır. Betona hiçbir yan etkisi yoktur.Mukavemetini artırır(Test sonuçları mevcuttur). Kolayca taşınabilir plastik şişelerde takriben 75cc güvenli ambalaj içerisindedir. Mudslide beton şerbeti değildir.Mudslide kullanılan donanımlarda şerbet veya muadili hiçbir yan ürüne ihtiyaç yoktur,bu yan ürünlerden kat kat daha yüksek performans gösterir. Kullanıcılarına büyük oranda tasarruf sağlar.Akaryakıt,amortisman giderleri zaman,işgücü başlıca tasarruf kalemleridir. Direk olarak maliyetlere yansıyarak rekabet gücünü artırır.

MUDSLIDE KULLANMA TALİMATI
   
       * Mudslide şişesini kullanmadan önce iyice çalkalayınız.
       * Pompanın beton haznesindeki transfer gözlüklerini 4 parmak geçecek miktarda suyla doldurun(70-80lt)
       * Hazneye 1adet mudslide likiti boşaltı.Elefantları yaklaşık 15-20 vuruş kadar (3dk)geriye çalıştırın.(Geri emiş modunda çlıştırın)
       * Karışım jel kıvamına geldiğinde kullanıma hazırdır.Hazır olan karışımın tamamını borulara sevk edin.
       * Hemen arkasından mikserdeki hazır betonu takviye ederk ilk beton uç hortumundan çıkıncaya kadar beton pompalamaya devam edin.
       * Yüksek ve sabit hatlarda her 80litre su için 1şise Mudslide kullanın.
       * UYARI:Göz ile temasta bol su ile yıkayınız,çocukların erişemiyeceği yerlerde saklayınız,direk güneş ışığından koruyunuz.

MUDSLIDE BETON POMPASI JELİ

      Mudslide,beton pompaları için Amerika'da geliştirilmiş,üretilmiş koruyucu ve yardımcı bir üründür. Beton transferi esnasında betonun borulardan kolay ve hılzı ve rahat bir şekilde akmasını sağlayan yüksek performanslı sıvı kimyasaldır. Mobil pompalar,sabit pompalar,yüksek sabit hatlar,baraj,yol,tünel gibi uygulamalarda başarı ile kullanılmaktadir.Yüksek performans sağlar.